• Klaipėdos vairavimo mokykla Vidratas

  Vidratas - tai vairavimo mokykla įsikūrusi Herkaus Manto gatvėje 22, Herkaus Galerijoje, Klaipėdos centre, kuri ruošia B kategorijos vairuotojus. Mokykloje dirba patyrę kvalifikuoti darbuotojai, todėl savo klientams galim pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas itin konkurencingomis kainomis. Pasirinkę mus, tikrai nesuklysite! Patyrę ir kantrūs instruktoriai padės jums išmokti vairuoti.

 • Mokome B kategorijos

  Išmokome vairuot per trumpiausią laiką Klaipėdoje, mokome su naujais automobiliais tokiais pat kaip ir REGITROJE Kaina tik nuo 280 Eurų.

 • B kategorija su automatine pavarų dėže

  Hibridas, automatas, mokinkis su automobiliu koks ir Regitroje Kaina tik nuo 320 Eurų

 • Mokome A1, A2 ir A kategorijų

  A1 kat. ruošimas – nuo 16 m., A2 – nuo 18 m., A – nuo 24 m. Turint 2 metų A2 kategorijos stažą, kviečiame laikyti A kategoriją. Nemiegok suspėk dar šį sezoną! Kaina nuo 180 Eurų. Motociklai KAWASAKI IR YAMAHA XJ6, 2012 m.

 • Teorijos mokykis savarankiškai

  Norintys savarankiškai pasiruošti teorija prie kompiuterio 1 mėn. kaina 20 eurų. Lankymas darbo dienomis I-V nuo 10.00 val.- 17.00 val. Ateik pasiruošk pats ir pirmyn į Regitrą.

Vidratas

vairavimo mokykla

Apie mus

Filter
 • Pėsčiųjų perėjos priėjo liepto galą

  Pesciuju perejos

  Pernai rudenį uostamiesčio Kelių policijos iškelta idėja Šilutės plente naikinti pėsčiųjų perėjas bus įgyvendinta jau šį pavasarį. Maža to - bus panaikintos perėjos ir kitose magistralinėse gatvėse, pavyzdžiui, Taikos prospekte bei Statybininkų prospekte.

  Tokį sprendimą šiandien priėmę Klaipėdos savivaldybės Saugaus eismo komisijos nariai neabejojo dėl vieno - žmonių nepasitenkinimas kils, ir galbūt nemenkas.

  Pėsčiųjų perėjų naikinimo motyvas - teisinis: pagal teisės aktus, vieno lygio nereguliuojamos pėsčiųjų perėjos gali būti įrengtos  tik tuo atveju, kai gatvė turi ne daugiau nei po vieną eismo juostą kiekviena kryptimi. Paprasčiau pasakius, pėsčiasis gali kirsti ne daugiau nei dvi eismo juostas iškart.

  Be to, perėjų įrengimas negalimas A kategorijos gatvėse, taip pat ten, kur iki šviesoforų postų yra 100 ir mažiau metrų.

  Dėl perėjų naikinimo Šilutės plente buvo diskutuota ir ankstesniuose SEK posėdžiuose, ir pagaliau vakar oficialiai pritarta tiksliam jų sąrašui. Taigi, nebeliks pėsčiųjų perėjų ties Paryžiaus Komunos gatve, ties Kauno gatve, dviejų perėjų  ties Svajonės gatve, taip pat vienos ties garažais, esančiais atkarpoje tarp Smiltelės gatvės ir Jūrininkų prospekto.

  2016-aisiais planuojama įrengti dar sovietmečiu suprojektuotas, tačiau niekada taip ir nepradėjusias veikti požemines perėjas ties Ledo arena bei "Moki veži" parduotuve. Naujiems jų projektams parengti šiųmetiniame miesto biudžete jau suplanuoti  pinigai.

   
   
  Pinigine.lt paskolos
  -50% populiariausioms paskolos. Atidėkite įmokas 2 kartus nemokamai.
  www.pinigine.lt

    Kai požeminės perėjos bus įrengtose, tose dviejose vietose nebeliks antžeminių.

  Su perėjomis ties vadinamuoju Tilžės žiedu ir Baltijos prospekto žiedu kol kas nieko daroma nebus, mat ateityje šias abi sankryžas žadama rekonstruoti.

  Taikos prospekte bus naikinamos penkios perėjos iš dabartinių 28 - ties "Pempininkais", ties Naikupės gatve, dvi perėjos prie Statybininkų prospekto žiedo ir viena ties Pietine gatve - nepaisant to, kad ties pastarąja neseniai buvo įrengti greičio slopinimo kalneliai.

  Statybininkų prospekte neliks trijų perėjų - ties Taikos prospektu (iš rytinės žiedo pusės), ties namu Nr. 22 ir ties E. Balsio menų gimnazija. Pastarojoje vietoje yra dvi perėjos, tad viena, šalia kurios nusidriekęs ir dviračių takas, bus palikta.

  Kauno gatvėje bus panaikinta perėja ties 2-uoju namu, o perėja, esanti sankryžoje su Šilutės plentu, bus perstumta arčiau statomo naujojo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato.

  Neliks ir visai neseniai specialiu kryptiniu apšvietimu patobulintos perėjos Naujosios Uosto gatvės pradžioje, ties sankryža su Danės gatve - esą čia rekonstravus Pilies tiltą atnaujinta požeminė perėja, ja norintieji patekti į Šiaurinį ragą ir turėtų naudotis.

  Tad ką daryti žmonėms, kuriems nebepalikta galimybės kirsti gatves įprastose vietose? Eiti iki artimiausios perėjos, reguliuojamos šviesoforu, pataria policijos bei Savivaldybės Transporto skyriaus specialistai. Tiesa, gali būti, kad kai kuriose vietose bus paliktas perėjimas - specialiais ženklais nepažymėta gatvės kirtimo vieta, tačiau būtina priminti, kad joje pirmenybę turi ne pėstieji, o automobiliai.

  Šiaip ar taip, SEK nariai pripažino, kad dėl perėjų naikinimo tarp aplinkinių namų ir kvartalų gyventojų gali kilti didelis nepasitenkinimas, tad Transporto skyrius įpareigotas su vietos bendruomenėmis atlikti "šviečiamąjį darbą".

  Panaikinti visos minėtas perėjas planuojama pavasarį - bus pašalinti atitinkami kelio ženklai, nuo asfalto nutrinti "zebrai".

  O ateityje žadama svarstyti ir pėsčiųjų perėjų Šiaurės prospekte likimą.

  INFORMACIJA

  Naikinamos perėjos Klaipėdoje

  Taikos prospekte

  1. Ties "Pempininkais"

  2. Ties Naikupės gatve

  3-4. Ties Statybininkų prospektu

  5. Ties Pietine gatve

  Šilutės plente

  1. Ties Paryžiaus Komunos gatve

  2. Ties Kauno gatve

  3-4. Ties Svajonės gatve

  5. Ties garažais

  6. Ties Ledo arena (kai bus įrengta požeminė perėja)

  7. Ties "Moki veži" (kai bus įrengta požeminė perėja)

  Statybininkų prospekte

  1. Ties Taikos prospektu (iš rytinės žiedo) pusės

  2. Ties namu Nr. 22

  3. Ties E. Balsio menų gimnazija

  Kauno gatvėje

  1. Ties namu Nr. 2

  2. Ties Šilutės plentu (perėja bus perkelta į kitą vietą)

  Naujoji Uosto gatvėje

  1. Ties Danės gatve